Plaatselijke Regeling PG Ruurlo Barchem

In de vergadering van de Kerkenraad van oktober 2021 is de nieuwste versie van de zogenaamde 'Plaatselijke Regeling' vastgesteld. In de periode daaraan voorafgaand heeft deze al als concept ter inzage gelegen voor de gemeenteleden.
In de plaatselijk regeling wordt beschreven hoe wij als plaatselijke gemeente Ruurlo-Barchem zijn georganiseerd en welke (organisatorische) regels we daarbij hanteren. In deze versie is met name de gewijzigde organisatiestructuur met taakgroepen nader uitgewerkt.

Voor inzage klik hier op Plaatselijke Regeling PGRB (november 2021).

Plaatselijke RegelingNieuws
uit de gemeente


wo 14 december
Pagina 1 van 13  > >>

Nieuws
van buiten de gemeente


Agenda

zo 11 december
10:00 kerkdienst in de Dorpskerk
ds. A.J. de Hoop
19:30 Festival of Lessons and Carols

Zondagsbrief

4 december 2022

Vul onderstaand formulier in om u aan te melden voor de zondagsbrief.

Hosting: Decorsign ICT & Internet - Ontwerp: Monique Pierik